Szórásnak színes csillagok formájában van. Ez egy édes szórás a ILOVECAKES egyedi termékeinek sorából. Nem változtatja meg a díszített termékek ízét, természetes színezékekből készül, és cukorterem íze van. Rendkívül univerzális díszítést jelent, ideális cupcakik, sütemények, mézeskalácsok, mufinok, torták, édességek, pékáruk, torták, pralinék, bonbonok, ganache,csokoládé, fagylalt és sok más édes termék díszítésére, különösen krémekkel és mázzal. Minden alkalomra megfelelő: esküvő, karnevál, születésnapok, Anyák napja és még sok más. Praktikus csavaros dobozban van csomagolva. Ha a dekorációt lágy krémre szórja, a nedvesség megpuhíthatja a szórást. Vigyázat, ha a díszítést hosszabb ideig nedves krémre tesszük, a szórásból oldódhat pigment is, és az a krém felszínére kerülhet. Ha szeretné, hogy a díszítés nagyobb részei a bevont tortán megtapadjanak, ezt a díszítést rögzítheti félig kemény csokoládéval vagy mézeskalács mázzal. A szórást a tál fölött vagy lemez szélével dolgozza.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, kiváló minőségű búzakenyér liszt, keményítőszirup, finomított palmaolaj, módosított keményítő, sűrítő anyagok: E412, E415, E466, E414; fényesítő szer kapor (sólyom, növényi olaj), talkum, élelmiszer-színezékek: E133, E132, E102, E110, E122, E124.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1537 kj |
| Energiaérték kcal | 367,3 kcal |
| Zsírok | 3,4 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,19 g |
| Szénhidrátok | 84,6 g |
| - ebből cukrok | 59 g |
| Fehérje | 3,6 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,001 g |
Ukrajna
| Színes | mix |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Tortadísz - csillagok és csillagocskák | |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Világűr, csillagok, űrhajós | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716759 |
| Termékszám | ilc1263 |